Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda ulicami miasta
  4. Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT2 (993)
  5. Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT2 (993) - Poznań

Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT2 (993) - Poznań

Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Wariant szkolenia: Kierowca
Cena: 699 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006585

Miejsce realizacji

Parking Toru Poznań, Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Całość trwa około 15 minut (krótki instruktaż + jazda)

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer, minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Porsche 911 GT2 993 to według niektórych ostatnia prawdziwa 911-tka. Silnik chłodzony powietrzem, napęd na tylną oś i opływowe nadwozie - to wszystko czyni z 993 prawdziwą klasykę gatunku. GT2 to najbardziej cywilna odmiana wyczynowego samochodu sportowego, która pozwala na komfortową jazdę wśród miejskich zabudowań.

Niezapomniany przejazd!

Jazda Porsche 911 GT2 993 ulicami miasta to jedyna w swoim rodzaju okazja by samemu sprawdzić, jak wyczynowy samochód sportowy zachowuje się na zwykłych drogach. Jazda ulicami miasta odbywa się na trasie wyznaczonej przez organizatora i obejmuje różnorodne warunki drogowe. Będziesz mógł na własnej skórze przekonać się, jak smakuje jazda sportowym autem na co dzień. To nie lada wyzwanie dla każdego kierowcy, a także spełnienie jednego z marzeń miłośnika czterech kółek. 

Dane techniczne: Porsche 911 GT2 (993)
Prędkość max 302 km/h
Silnik 3600 ccm
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,8 sekundy
Moc 370 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Przed przystąpieniem do jazdy osoba obdarowana weźmie udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Przez cały czas, miejsce pasażera zajmuje instruktor, który nadzoruje nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu. Wszystkie pojazdy biorące udział w atrakcji są na bieżąco serwisowane i poddawane przeglądom technicznym.

Jak wygląda realizacja

  • Przejażdżka po mieście odbywa się po jednej z dwóch wyznaczonych tras.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.