Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Porsche Taycan Turbo S
  5. Jazda Porsche Taycan Turbo S - Tor Kielce

Jazda Porsche Taycan Turbo S - Tor Kielce

Cena:
499 zł
Ilość okrążeń: 1 okrążenie

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006483

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od wybranej ilości okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche Taycan Turbo S -  Tor Kielce – Miedziana Góra

Jazda elektrycznym Porsche Taycan Turbo S to atrakcja, która gwarantuje adrenalinę i wysoki poziom emocji dla każdego fana motoryzacji. Teraz możesz poprowadzić go na profesjonalnym torze wyścigowym i przeżyć emocje z tym związane. Zadbaj o swoje wspomnienia i wzbogać swoje doświadczenia o jazdę tym pojazdem.

Odpowiednio przygotowany Tor Kielce – Miedziana Góra, to doskonałe miejsce na sprawdzenie swoich umiejętności za kierownicą elektrycznego Porsche Taycan Turbo S. Jego potężne przyspieszenie gwarantuje adrenalinę i niezapomniane emocje. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, pod okiem doświadczonego instruktora. Voucher na przejazdy to również doskonały pomysł na prezent.

Porsche Taycan Turbo S

Porsche Taycan Turbo S posiada dwa niezależne silniki elektryczne. Każdy z nich napędza po jednej, niezależnej osi, gwarantując tym samym niesamowitą dynamikę jazdy. Jazda tym pojazdem gwarantuje emocje na najwyższym poziomie.

Samochód łączy w sobie elegancki design z luksusową prezentacją i sportowym charakterem. Elektryczny silnik o łącznej mocy 760 KM sprawia, że pojazd jest niezwykle dynamiczny i dysponuje potężnym przyspieszeniem. Barierę 100 km/h pokonuje w zaledwie 2,8 sekundy.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

Porsche Taycan Turbo S

Prędkość maksymalna

3260 km/h

Silnik

elektryczny

Przyspieszenie do 100 km/h

2,8 sekundy

Moc

761 KM

Tor Kielce – Miedziana Góra

Tor Kielce – Miedziana Góra znajduje się w Miedzianej Górze, około 10 kilometrów od centrum Kielc. Tor powstał już na przełomie lat 1976/1977. Jego istnienie zawdzięczamy ówczesnemu prezesowi Automobilklubu Kieleckiego, Polskiemu Związkowi Motorowemu oraz zakładom z regionu świętokrzyskiego.

Obiekt posiada 3 tory. ,,Duża pętla” posiada długość 4160 metrów. Najdłuższa prosta wynosi 450 metrów. Pętla posiada 16 zakrętów, a różnica wysokości wynosi aż 60 metrów. Długość ,,Małej pętli” wynosi natomiast 1140 metrów, a tor kartingowy ma 880 metrów. 

Voucher na prezent

Teraz możesz zakupić swój voucher w bardzo prosty i szybki sposób. Masz również możliwość wybrania sposobu dostarczenia. Po kilku minutach może się znaleźć na wskazanym przez Ciebie adresie e-mail. Jeśli chcesz sprawić komuś miły prezent, możemy również zapakować go w elegancką kopertę i nadać w sposób tradycyjny.

Bezpieczeństwo

Zanim rozpoczniesz swoje przejazdy, czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu. To zapewni Ci komfort podczas jazdy i bezpieczeństwo. Oprócz tego, nasz profesjonalny kierowca pojedzie razem z Tobą na miejscu pasażera, aby służyć Ci pomocą podczas przejazdów.

Realizacja

Każdego posiadacza vouchera zapraszamy na tor, do punktu obsługi klienta, aby się zarejestrować. Następnie zostaniesz zaproszony na tor, w okolice pojazdów, aby odbyć krótkie szkolenie przed wejściem do samochodu. Wszystko, co czeka Cię później, to już przeżycia związane z prowadzeniem tego elektrycznego Porsche na profesjonalnym torze.

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.