Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Przejażdżki dla dzieci
  4. Jazda Porsche Taycan Turbo S dla dziecka jako pasażer
  5. Jazda Porsche Taycan Turbo S dla dziecka jako pasażer - Tor Kielce

Jazda Porsche Taycan Turbo S dla dziecka jako pasażer - Tor Kielce

Cena:
399 zł
Ilość okrążeń: 1 okrążenie

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006487

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Podczas jazdy Porsche Taycan Turbo S jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Jazda dedykowana dzieciom w wieku 5-14 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Pełen adrenaliny przejazd na fotelu pasażera w elektrycznym Porsche Taycan Turbo S to atrakcja, która zadowoli każdego młodego fana motoryzacyjnych wrażeń. Teraz twoje dziecko (w wieku 5-14 lat) może odbyć przejazd z doświadczonym kierowcą rajdowym. To prawdziwa motoryzacyjna przygoda, która wzbudzi wdzięczność Twojego dziecka oraz emocje, do których będzie wracał latami.

Odpowiednio przygotowany Tor Kielce – Miedziana Góra, to doskonałe miejsce na odkrycie przyjemności z jazdy Porsche Taycan Turbo S jako pasażer. Jego potężne przyspieszenie gwarantuje adrenalinę i niezapomniane emocje. Cała atrakcja odbywa się całkowicie bezpiecznie, za kierownicą usiądzie profesjonalny kierowca. Voucher na przejazdy może stać się cudownym prezentem, dla każdego dziecka.

Porsche Taycan Turbo S

Napęd Porsche Taycan Turbo S stanowią dwa niezależne silniki elektryczne. Każdy z nich napędza jedną, niezależną oś, co wpływa na imponującą dynamikę jazdy. Przejażdżka w tym pojeździe zapewnia emocje na najwyższym poziomie.

Pojazd zadowala wiele aspektów, ponieważ łączy w sobie elegancki design z luksusową prezentacją i sportowym charakterem. Elektryczny silnik posiada moc na poziomie 760 KM. Jego możliwości motoryczne przekładają się na dynamiczność i ogromne przyspieszenie.  Barierę 100 km/h pokonuje w zaledwie 2,8 sekundy.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Porsche Taycan Turbo S

Prędkość maksymalna

3260 km/h

Silnik

elektryczny

Przyspieszenie do 100 km/h

2,8 sekundy

Moc

761 KM

Tor Kielce – Miedziana Góra

Tor Kielce – Miedziana Góra znajduje się w Miedzianej Górze, niespełna 10 kilometrów od centrum Kielc. Początki toru datuje się na przełom lat 1976/1977. Jego istnienie zawdzięczamy ówczesnemu prezesowi Automobilklubu Kieleckiego, Polskiemu Związkowi Motorowemu oraz zakładom z regionu świętokrzyskiego.

W skład obiektu wchodzą 3 tory. ,,Duża pętla” posiada długość 4160 metrów. Najdłuższa prosta wynosi 450 metrów. Pętla posiada 16 zakrętów, a różnica wysokości wynosi aż 60 metrów. ,,Mała pętla” ma długość 1140 metrów, a tor kartingowy wynosi 880 metrów.

Voucher na prezent

Swój Voucher zakupisz szybko i w bardzo łatwy sposób. Masz również możliwość wybrania sposobu dostarczenia. Możemy wysłać go na Twój adres e-mail lub zapakować go w elegancką kopertę prezentową. Wtedy dotrze do Ciebie w sposób tradycyjny.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twojej pociechy jest dla nas priorytetowe! Na miejscu kierowcy usiądzie nasz instruktor, który jest doświadczonym kierowcą rajdowym. Dziecko do przejazdów potrzebuje pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych. Wszystkie dzieci, które mają mniej niż 150 cm wzrostu usiądą na specjalnym podwyższeniu, co pozwoli poprawnie dopasować pasy bezpieczeństwa.

Realizacja

W obiekcie dziecko razem ze swoim opiekunem powinno udać się do punktu obsługi klienta, gdzie dokonuje się rejestracji. Po niej, w okolicach toru czeka na kierowcę z którym odbędzie swoje przejazdy. Po atrakcjach związanych z jazdą, można również podziwiać jazdę innych uczestników.

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.