Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda terenowa
  4. Jazda OFF ROAD 4x4
  5. Jazda OFF ROAD 4x4 - Katowice (Stary Czekaj)

Jazda OFF ROAD 4x4 - Katowice (Stary Czekaj)

Cena:
380 zł
Czas trwania: 1 godzina

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006157

Miejsce realizacji

Żwirowa 5, 40-307 Katowice

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Można zabrać maksymalnie 3 osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

Sezon

Realizacja w miesiącach: I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII. Śnieg może uniemożliwić realizację. Jazdy realizujemy po odwilży.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda OFF ROAD 4x4 - Katowice (Stary Czekaj)

Przejażdżki samochodami terenowymi to atrakcja, która przyciąga wielu miłośników mocnych wrażeń! Jazda zapewnia porządną dawkę silnych emocji, które zapadają w pamięć na długie lata i doskonale wspomagają regenerację organizmu po ciężkiej pracy! Zasiądź za kierownicą terenowego pojazdu i ruszaj na podbój bezdroży!

Czym jest przejażdżka OFF ROAD 4x4?

Jazda OFF ROAD 4x4 to atrakcja polegająca na pokonywaniu tras po bezdrożach. Spróbuj swoich sił w pokonywaniu przeszkód, stojących na Twojej drodze. Zobacz czy poradzisz sobie z przejazdem przez wciągające błoto, sypki piasek czy płytką rzeczkę. W trakcie przejażdżki będzie towarzyszyć Ci doświadczony instruktor, który zadba o zapewnienie bezpieczeństwa i udzieli wskazówek w kwestii efektywnej jazdy w trudnym terenie. Realizacja odbywa się autami Nissan Patrol/ Land Rover Defender.

Voucher na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Bardzo możliwe, że przejażdżka OFF ROAD 4x4 w okolicach Katowic będzie świetnym upominkiem zapewniającym solidną dawkę wrażeń! Wybierz voucher prezentowy, który możesz błyskawicznie otrzymać w wersji elektronicznej na swój adres e-mail bądź w formie papierowej, wprost do skrzynki pocztowej!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka OFF ROAD 4x4 to bezpieczna atrakcja, która nie niesie za sobą ryzyka niebezpieczeństwa. Przejazdy samochodowe odbywają się na sprawdzonych trasach w obecności wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają bogate doświadczenie płynące z wielu off-roadowych przejażdżek w najtrudniejszych warunkach środowiska.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher możesz wykorzystać w ciągu 365 dni od daty zakupu, następnie jego ważność ulegnie przedawnieniu.
  • Przejażdżka Off Road jest w pełni bezpieczną atrakcją, która odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora, który doskonale zna trasę oraz samochód terenowy, który poprowadzisz.