Jazda Porsche Taycan Turbo S

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

399,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Jazda elektrycznym Porsche Taycan Turbo S

Pełen adrenaliny przejazd na fotelu kierowcy elektrycznego Porsche Taycan Turbo S to atrakcja, która zadowoli każdego fana motoryzacyjnych emocji. Realizacja ma miejsce podczas trwania eventu motoryzacyjnego na profesjonalnym torze wyścigowym. Przed samą realizacją, uczestnik spotka się z instruktorem, który wykona szkolenie teoretyczne oraz zapozna obdarowanego z zasadami bezpieczeństwa. Następnie obdarowany zajmie miejsce kierowcy, a instruktor usiądzie na miejscu pasażera, udzielając w międzyczasie cennych rad i wskazówek.

Porsche Taycan Turbo S

Porsche Taycan Turbo S posiada dwa niezależne silniki elektryczne, z których każdy napędza po jednej, niezależnej osi. Gwarantuje przy tym idealną dynamikę jazdy oraz niemałą prędkość maksymalną o wartości 260 km/h. Do tego elegancki design, dzięki któremu auto prezentuje się niezwykle luksusowo, ale z zachowaniem swojego sportowego charakteru. 

Parametry

  • Silnik: elektryczny

  • Moc: 761 KM
  • Moment obrotowy: 1050 Nm
  • Prędkość maksymalna: 260 km/h
  • Do 100 km/h: 2,8s
  • Zasięg: około 350 km
  • Opony: Pirelli 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli cennych rad i zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie oczekuj w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Eventy motoryzacyjne to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Czas trwania
Zależy od wybranej ilości okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.
Usiądź jako
kierowca
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy.
Lokalizacja
Tory: Kielce Miedziana Góra, Warszawa Bemowo

Napisz opinię

Jazda Porsche Taycan Turbo S

Jazda Porsche Taycan Turbo S

Niezapomniana jazda za kierownicą elektrycznego Porche Taycan Turbo S. To atrakcja pełna motoryzacyjnej adrenaliny, która buzuje w żyłach jeszcze długo po zakończeniu realizacji. Nad bezpieczeństwem uczestnika czuwa doświadczony instruktor.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej