Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

99,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Niezapomniany przejazd!

Forda Mustanga znają z pewnością wszyscy fani motoryzacji, zarówno starsi jak i młodsi. To prawdziwa kwintesencja amerykańskiej klasyki lat 60 i model, który często pojawia się w grach video i filmach akcji. Planując zakup prezentu dla nieletniego miłośnika czterech kółek, koniecznie weź pod uwagę przejażdżkę Mustangiem. Atrakcja przeznaczona jest nawet dla 5-cio latka, który na miejscu pasażera pokona wyznaczony dystans toru. Wręczając taki prezent spełnisz jedno z marzeń, a być może zapoczątkujesz pasję u młodego człowieka. Cały dzień na torze wyścigowym, w towarzystwie innych fanatyków sportowych samochodów to niesamowite przeżycie dla całego rodziny.

Sportowy Ford Mustang

Ford Mustang to amerykański samochód sportowy produkowany od 1964 roku. Zadebiutował w 2013 r. w Barcelonie i był pierwszym modelem, który trafił do oficjalnej sieci dealerskiej Forda w Europie, w tym również w Polsce. W modelu tym po raz pierwszy również nie korzystano z rozwiązań technicznych opracowanych z myślą o innych pojazdach – zarówno płyta podłogowa jak i silnik od początku do końca projektowane były z myślą o Mustangu. Jeżeli zastanawiasz się, czy dziecko nie będzie miało problemu z rozpoznaniem tego modelu, to zdecydowanie nie musisz się tym przejmować. Ford Mustang jest popularnym samochodem, często mijanym na ulicach, a jego wizerunek wykorzystywany jest w wielu grach.

Dane techniczne:Mustang GT
Prędkość max256 KM/H
Silnik3,7 l
Przyśpieszenie do 100 kmdo 100 km/h w 5,5 sekundy
Moc305 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą obserwować przejazd z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu zasiądą na specjalnym podwyższeniu, które zapewni poprawne poprowadzenie pasów bezpieczeństwa. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor, dziecko wraz z opiekunem zgłasza się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonuje rejestracji. Następnie czeka w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORBEDNARYJASTRZĄB RADOMKARTINGOWY POZNAŃKOSZALINKRAKÓWŁÓDŹMOTOPARK TORUŃMOTO PARK UŁĘŻKRZYWA (WROCŁAW)POZNAŃPSZCZÓŁKIDRIVE LANDSŁOMCZYNSILESIA RING GŁÓWNYSILESIA RING KARTINGMODLINWARSZAWA BEMOWOKIELCE MIEDZIANA GÓRA
N.betonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonbetonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonasfaltasfaltasfaltasfalt
D.2500m2400m1500m1050m1050m1050m1050m2500m2000m4100m1200m1800m1200m3600m1500m1200m1000m1000m
 
TORNawierzchniaDługość
BEDNARYbeton2500m
JASTRZĄB RADOMasfalt2400m
KARTINGOWY POZNAŃasfalt1500m
KOSZALINasfalt1050m
KRAKÓWasfalt1050m
ŁÓDŹasfalt1050m
MOTOPARK TORUŃbeton1050m
MOTO PARK UŁĘŻbeton2500m
KRZYWA (WROCŁAW)asfalt2000m
POZNAŃasfalt4100m
PSZCZÓŁKIasfalt1200m
DRIVE LANDasfalt1800m
SŁOMCZYNasfalt1200m
SILESIA RING GŁÓWNYbeton3600m
SILESIA RING KARTINGbeton1500m
MODLINasfalt1200m
WARSZAWA BEMOWOasfalt1000m
KIELCE – MIEDZIANA GÓRasfalt1000m
Czas trwania
Podczas jazdy Fordem Mustangiem jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Usiądź jako
pasażer
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Dzieci poniżej 150cm wzrostu będą przewożone na podwyższeniu, które zapewnia Wykonawca.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim
Informacje dla oglądających
Wymagana obecność rodziców/opiekunów prawnych na miejscu realizacji.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Minimalny wiek dziecka - 5 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.
Lokalizacja
Tory: Bednary, Drive-Land, Jastrząb, Koszalin, Kraków, Krzywa, Łódź, Modlin, Poznań (Główny i Karting), Pszczółki, Silesia Ring (Główny i Karting), Słomczyn, Toruń, Ułęż, Warszawa Bemowo, Kielce - Miedziana Góra

Napisz opinię

Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka

Jazda na miejscu pasażera Forda Mustanga dla dziecka

Wizerunek Forda Mustanga jest często wykorzystywany w wielu grach i filmach akcji. Realizując ten voucher spełnisz jedno ze swoich marzeń i weźmiesz udział w imprezie motoryzacyjnej na torze wyścigowym. Zajmiesz miejsce pasażera i w towarzystwie doświadczonego kierowcy rajdowego przekonasz się jakie możliwości kryje Ford Mustang. Zabierz swoich bliskich i wspólnie stwórzcie piękne wspomnienia!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej