Jazda Porsche Taycan Turbo S dla dziecka jako pasażer

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

299,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Przejazd dla dziecka

Jazda dla dzieci w wieku 5-14 lat realizowana na fotelu pasażera Porsche Taycan Turbo S. Podczas realizacji za kierownicą zasiada doświadczony instruktor-kierowca rajdowy, który nie tylko zadba o bezpieczny przejazd, ale także pokaże możliwości auta w komfortowych warunkach. Pełna emocji przejażdżka odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym o doskonałej nawierzchni pozwalającej na pełne wykorzystanie możliwości Porsche Taycan Turbo S. Instruktor dostosuje zarówno prędkość, jak i dynamikę jazdy do preferencji młodego miłośnika motoryzacji.

Porsche Taycan Turbo S

Porsche Taycan Turbo S posiada dwa niezależne silniki elektryczne, z których każdy napędza po jednej, niezależnej osi. Gwarantuje przy tym idealną dynamikę jazdy oraz niemałą prędkość maksymalną o wartości 260 km/h. Do tego elegancki design, dzięki któremu auto prezentuje się niezwykle luksusowo, ale z zachowaniem swojego sportowego charakteru. 

Parametry

  • Silnik: elektryczny

  • Moc: 761 KM
  • Moment obrotowy: 1050 Nm
  • Prędkość maksymalna: 260 km/h
  • Do 100 km/h: 2,8s
  • Zasięg: około 350 km
  • Opony: Pirelli 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą obserwować przejazd z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu zasiądą na specjalnym podwyższeniu, które zapewni poprawne poprowadzenie pasów bezpieczeństwa. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor, dziecko wraz z opiekunem zgłasza się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonuje rejestracji. Następnie czeka w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Czas trwania
Podczas jazdy Porsche Taycan Turbo S jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Usiądź jako
pasażer
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim
Informacje dla oglądających
Wymagana obecność rodziców/opiekunów prawnych na miejscu realizacji.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Jazda dedykowana dzieciom w wieku 5-14 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.
Lokalizacja
Tory: Kielce – Miedziana Góra, Warszawa Bemowo

Napisz opinię

Jazda Porsche Taycan Turbo S dla dziecka jako pasażer

Jazda Porsche Taycan Turbo S dla dziecka jako pasażer

Podczas jazdy na miejscu pasażera Porsche Taycan Turbo S odczujesz emocje, o jakich nawet nie śniłeś! Wcale nie musisz czekać na pełnoletniość i zdobycie prawa jazdy by cieszyć się adrenaliną z jazdy luksusowym, superszybkim autem. Podczas realizacji miejsce kierowcy zajmuje doświadczony instruktor, który posiada wieloletnie doświadczenie.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej