jaguar_xj_ top

Jaguar XJ

Jaguar XJ to seria luksusowych samochodów produkowanych przez Jaguara od 1968 roku.
Początkowo seria XJ miała obejmować modele XJ6, XJ12 i XJ-S. Jednak później pojawiły się rynku kolejne modele samochodów z tej bardzo cenionej serii, a ich produkcja trwa do dziś. Jaguar wypuścił dotąd 4 generacje aut oznakowane symbolem XJ (w 1968 r., w 1986 r. w 2003 r. oraz 2009 r.), a każda z nich obejmowała kilka wersji. Najnowszy Jaguar XJ (X351) z 2009 r. jest wykonany z aluminium, stopów magnezowych i kompozytów. Kupujący ma do wybory 4 silniki, w tym diesel o mocy 275 KM. We wnętrzu znajdziemy mnóstwo innowacyjnych rozwiązań jak wirtualne wskaźniki czy ekran dotykowy z systemem.

Jaguar XJ

Dane techniczne auta:
Model: Jaguar XJ (X351)
Producent: Jaguar
Rozstaw osi: 303,2 cm
Moc: 275 – 503 KM
Długość: 512,2 cm

Jaguar XJ

Czy wiesz, że…

■ Najnowszy model XJ ma sześciostopniową, automatyczną przekładnię, jednak system Jaguar Sequential Shift pozwala na manualny wybór biegów łopatkami na kierownicy.
■ W 2010 r. na targach w Moskwie Jaguar zaprezentował pancerną wersję modelu XJ – Sentinel.
■ Model XJ z 1968 roku przez wiele lat był flagowym modelem Jaguara.

Zamów jazdę próbną!

Lubisz piękne i szybkie samochody? Chcesz się sprawdzić za kierownicą jednego z nich? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie! Zamów voucher i udaj się na pełną emocji jazdę. Jeździmy na profesjonalnych torach rozmieszczonych po całej Polsce! Miasta realizacji: Poznań, Warszawa, Radom, Opole, Gdańsk, Bednary, Toruń, Biała Podlaska, Wrocław. Sprawdź nasze Tory i wybierz ten, który jest najbliżej Ciebie. Zacznij spełniać swoje marzenia!

jazda-lotus-exige-lodzSprawdź 249 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.