Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Subaru Impreza WRX STi vs Mitsubishi Lancer Evo X

Jazda Subaru Impreza WRX STi vs Mitsubishi Lancer Evo X

Cena od: 539 zł
Wybierz lokalizację (spośród 8 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Mapa dostępnych lokalizacji

Subaru Impreza WRX vs Mitsubishi Lancer Evo X

Lubisz szybkie samochody? Dobrze trafiłeś! Dzięki nam zrealizujesz jazdę dwoma autami, które są ikonami rajdów motoryzacyjnych. Zasiądź za kierownicą Mitsubishi Lancer Evo X i Subaru Impreza WRX i na własnej skórze przekonaj się, jakie są ich możliwości. Ostatnia, dziesiąta edycja modelu Mitsubishi Lancer pojawiła się na rynku w 2007 r., a jego sława rosła w oszałamiającym tempie, dzięki nowej sylwetce i wyróżniającym się osiągom. Subaru Impreza to prawdziwa legenda rajdów WRC, która na profesjonalnym torze potrafi dać wiele radości zjazdy! Każdy, kto choć trochę interesuje się rajdami samochodowymi, musi zaliczyć przejażdżkę tymi autami i spróbować okiełznać ich moc!

Jazda Subaru Impreza WRX vs Mitsubishi Lancer Evo X

Weź udział w pojedynku Subaru Impreza WRX kontra Mitsubishi Lancer Evo X i wybierz swojego faworyta. Legenda rajdów WRC - Subaru Impreza WRX z silnikiem o mocy 224 KM rozwija prędkość nawet 230 km/h, a pierwszą setkę osiąga już w 5,9 s od startu. Mitsubishi Lancer Evo X nie pozostaje jednak w tyle. Silnik o mocy 295 KM potrafi rozpędzić auto do 250 km/h a pierwsze 100 km/h osiąga na liczniku w zaledwie 5,7 sekundy. Poczuj się niczym prawdziwy kierowca rajdowy i wypróbuj możliwości obydwu aut w czasie jazdy na torze wyścigowym!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizawane są podczas eventów motoryzacyjnych na terenie torów wyścigowych, które podczas eventu są zamknięte dla innych uczestników. Doskonała nawierzchnia toru daje możliwość przetestowania szybkich, sportowych pojazdów w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Przed przystąpieniem do jazdy weźmiesz udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera i będzie pełnił rolę pilota udzielając wskazówek w czasie jazdy, zadba też o prawidłowy przebieg realizacji.
 

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń przejedziesz po jednym okrążeniu toru każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy zgłosić się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekasz w pobliżu aut na swoją kolej przejazdu.

  • Eventy motoryzacyjne, podczas których odbywają się jazdy to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt na torze oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting, do rejestracji należy zgłosić się minimum 1h przed jazdą.

 

Mitsubishi Lancer Evo X

Dane techniczne

Subaru Impreza WRX

250 km/h

Prędkość max

230 km/h

2,0l

Silnik

2,5l

5,7 s

Przyśpieszenie do 100 km

5,9 s

295 KM

Moc

224 KM