Go Competition

Go Competition

RAJDOWE EMOCJE

Współzawodnictwo wspaniale integruje grupę, prawdziwe emocje i czysta walka o podium bardzo oczyszcza relacje między ludzkie, dlatego jest to event doskonale nadający się na imprezę integracyjną. Zaczynamy od szkolenia teoretycznego z rajdowej jazdy samochodem, prowadzonego przez zawodowych kierowców wyścigowych. Wykładowcy podzielą się swoim doświadczeniem i wskażą, czym różni się taniec rajdową bestią od codziennej jazdy samochodem. Później przyjdzie pora na sprawdzenie zdobytej wiedzy na torze pod czujnym okiem naszych instruktorów. Momentem szczytowym całej imprezy będą zawody polegające na jeździe na czas po zamkniętym torze. Zwycięzcy staną na podium, otworzą szampana oraz odbiorą nagrody i dyplomy uczestnictwa w pojedynku.

EVO X

MITSUBISHI LANCER EVOLUTION X

Dziesiąta generacja Lancera pojawiła się na rynku w 2007 roku i w bardzo szybkim tempie zyskała wielu fanów, dzięki nowym kształtom i wspaniałym osiągom. Koncern Mitsubishi pozbył się nazwy Lancer i zostało po prostu EVO X. Masa samochodu znacznie wzrosła, a komfort i wyposażenie osiągnęło wyższy poziom. Powstało wiele różnych wersji silnikowych, których moc waha się od 295 do 400 KM. Prawdopodobnie EVO X nie będzie ostatnie z tej generacji. Dane techniczne auta: prędkość max: 250 km/h; moc silnika: 400 KM; 0-100 km/h:3,5 s; skrzynia biegów: 6-biegowa silnik: 2.0; masa: 1400 kg.

Subaru

SUBARU IMPREZA RB5

Nazwa RB5 pochodzi od imienia kierowcy rajdowego Richarda Burnsa, który z numerem 5 jeździł Subaru na Mistrzostwach Świata i wyjątkowo cenił sobie tę markę. Model RB5 był jedynym modelem Subaru, do którego był dostępny pakiet WR, zwiększający moc silnika do 240 KM. Dane techniczne auta: prędkość max: 231 km/h; moc silnika: 218 KM; 0-100 km/h: 6,3 sek; skrzynia biegów: 5-biegowa; silnik: 2.0; masa: 1235 kg;

Lokalizacja: cała Polska Czas trwania: ok. 5h Ilość osób: 30 Hostessy: Tak
Transport: Tak Catering: Tak Nagrody: Tak DJ: Tak

OFERTA OBEJMUJE:

• przeprowadzenie eventu według ustalonego harmonogramu
• wynajem toru wraz z zabezpieczeniem i obsługą
• wynajem wybranych samochodów sportowych wraz z instruktorami, serwisem i zapleczem technicznym
• koszta eksploatacyjne
• catering (grill, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata)
• wręczenie zwycięzcom dyplomów, pucharów oraz ewentualnych nagród
• obsługę transportową
• hostessy
• obsługę muzyczną

PROMOCJA EVENTU:

Jeżeli chcesz, możemy również zająć się promocją Twojej imprezy oraz przygotowaniem materiałów promujących event.


Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej