O nas

Drive your dreams: Go Racing – najlepsze eventy motoryzacyjne w Polsce.

Go Racing jest dla ludzi którzy fascynują się motoryzacją i chcą poznać bliżej super sportowe auta. Dzięki nam będziesz miał okazję przetestować samochody z najwyższej półki i zaczerpnąć rad od profesjonalnych kierowców. Dodatkowo podszkolisz swoje umiejętności za pomocą naszych treningów, w których skład wchodzą rajdy samochodowe, wyścigi a także drifting. Eventy jakie organizujemy zostawiają na długi czas ślady w pamięci każdego uczestnika, dzięki wysokiej klasy autom i indywidualnemu podejściu do imprezy. Nawet laik nie zwracający uwagi na czterokołowce w swoim codziennym życiu, po kilku chwilach jazdy super autem zwiększy swój poziom adrenaliny i może odkryje nowe hobby.

15 Torów

Rozsiane po całej Polsce profesjonalne tory motoryzacyjne oraz reaktywowane lotniska służące jako tory są najbezpieczniejszym miejscem gdzie można przetestować super auta. Brak znaków z ograniczeniem prędkości zachęca tylko do testów prędkości i zwinności - oczywiście z wcześniejszym instruktażem. Tory jakie oferujemy doskonale nadają się do organizacji imprez firmowych i eventów. Godnymi polecenia zbiorami zakrętów są profesjonale tory w Poznaniu i Radomiu. Dzięki nim możesz wycisnąć z naszych sportowych maszyn ostatnie soki i poczuć ich prawdziwą moc. Pełnią one również funkcje biznesowe jak i reprezentatywne. 

Ponad 20 Super aut

W naszej stajni znajdziesz Lamborghini Gallardo, Ferrai F430, Nissan GTR, Porshe, Audi R8, Lotus, Ferrari 458 Italia, i dwie nowości Lamborghini Gallardo Cabrio i Ferrai F430 Cabrio. Po za tym oferujemy bolidy i auta specjalnie przygotowane do driftingu.

Jesteśmy firmą niezależną własnościowo i kapitałowo z nieistniejącą już Warsaw Motorsport Academy