Rozproszone po całej Polsce, w pełni profesjonalne tory są do dyspozycji naszych klientów. Doskonale przystosowane do testowania supersportowych aut, jak i również do organizowania imprez firmowych i eventów. Na każdym z nich wyciśniesz ostanie soki z naszych maszyn i poczujesz ich piekielną moc. Dobrą renomą cieszą się tory w Poznaniu i Radomiu.

  • Jazdy indywidualne

    Tory wyścigowe w całej Polsce

    Posiadamy dostęp do wielu torów rozlokowanych w całej Polsce, w dużej mierze są one dostosowane do organizacji imprez integracyjnych lub jazd indywidualnych. Każde takie wydarzenie to niezapomniane przeżycie, mnóstwo emocji i adrenalina dostarczana non stop. Jazdy indywidualne możesz wykupić w naszym serwisie go-racing.pl - biletem wstępu na taką przejażdżkę jest voucher jaki otrzymujesz podczas składania zamówienia. Eventy grupowe są planowane i organizowane indywidualnie, taka impreza wymaga wielu ustaleń ze strony klienta, dlatego też wycena jest indywidualna. Poznaj nasze przykładowe plany na imprezy grupowe lub zobacz jak wygląda event na jazdy indywidualne.

  • Jazdy grupowe i eventy

    Dział eventy to miejsce gdzie możesz poznać tory dostępne tylko na imprezy grupowe. Organizacja i przebieg takiego wydarzenia różni się bardzo od zwykłej jazdy zamówionej w naszym serwisie. Przede wszystkim możemy dostosować się do potrzeb klienta i jego wymagań nie ograniczając się w żadnym aspekcie. Tory prezentowane tutaj rozlokowane są po całej Polsce, część z nich jest typowym torem wyścigowym a część to dawne lotniska. Poznaj nasze przykładowe plany na imprezy grupowe lub zobacz jak wygląda event na jazdy indywidualne.