Rozproszone po całej Polsce, w pełni profesjonalne tory są do dyspozycji naszych klientów. Doskonale przystosowane do testowania sportowych superaut, jak również do organizowania imprez firmowych i eventów. Na każdym z nich wyciśniesz ostatnie soki z naszych maszyn i poczujesz ich piekielną moc. Dobrą renomą cieszą się tory w Poznaniu i Radomiu.

 • Jazdy indywidualne
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Tory wyścigowe w całej Polsce

  Posiadamy dostęp do wielu torów rozlokowanych w całej Polsce, w dużej mierze dostosowanych do organizacji imprez integracyjnych lub jazd indywidualnych. Każde takie wydarzenie to niezapomniane przeżycie, mnóstwo emocji i adrenalina dostarczana non stop przez cały czas jego trwania. Jazdy indywidualne możesz wykupić w naszym serwisie go-racing.pl - biletem wstępu na taką przejażdżkę jest voucher jaki otrzymujesz podczas składania zamówienia. Eventy grupowe są planowane i organizowane indywidualnie, taka impreza wymaga wielu ustaleń ze strony klienta, dlatego też wycena jest indywidualna. Poznaj nasze przykładowe plany na imprezy grupowe lub zobacz, jak wygląda event na jazdy indywidualne.

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
 • Jazdy grupowe i eventy

  Dział eventy to miejsce gdzie możesz poznać tory dostępne tylko na imprezy grupowe. Organizacja i przebieg takiego wydarzenia różni się bardzo od zwykłej jazdy zamówionej w naszym serwisie. Przede wszystkim możemy dostosować się do potrzeb klienta i jego wymagań nie ograniczając się w żadnym aspekcie. Tory prezentowane tutaj rozlokowane są po całej Polsce, część z nich to typowe tory wyścigowe a część to dawne lotniska. Poznaj nasze przykładowe plany na imprezy grupowe lub zobacz jak wygląda event na jazdy indywidualne.

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej