Batmobil - samochody z filmów

Batmobil

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów w historii kina, w którym Bruce Wayne przemierzał mroczne ulice Gotham City. Auto, które swoim wyglądem odcisnęło trwały ślad na współczesnej popkulturze.

Ghostbusters - samochody z filmów

Ghostbusters

Bus, którym łowcy duchów poruszali się w filmie to nie lada gratka dla miłośników „Ghostbusters”. Starannie odtworzony pojazd przyciąga wzrok nie tylko dzieci, ale także i rodziców.

Delorean DMC-12 - samochody z filmów

Delorean DMC-12

Delorean DMC-12 to pojazd, który chyba każdy fan amerykańskich komedii lat 80 wspomina z rozrzewnieniem. Auto, które z pewnością można określi jako „kultowe”. Idealne na sesje fotograficzne.

Green Hornet - samochody z filmów

Green Hornet

Chrystler Imperial z 1966 roku stylizowany na Black Beauty znany z filmu Green Hornet. Britt Reid prowadził niesłychanie stylowy samochód arsenał. Respekt wzbudzają dwa karabiny automatyczne typu Browning M1919 umieszczone na masce.

Death Race - samochody z filmów

Death Race

Porshe Carrera w stylizacji zaczerpniętej z filmu Death Race. Jest to samochód, którym jeździł Robert Shou filmowy 14k. Auto wyposażone w dwa automatyczne karabiny MG42, wyrzutnie rakiet oraz drapieżny przedni zderzak.

Nieustraszony kitt - samochody z filmów

Nieustraszony

Zdecydowana większość pokolenia dzisiejszych 30-latków bezbłędnie rozpozna ten gadający samochód. Charakterystyczna czerwona dioda poruszająca się na masce auta i zadziorny wygląd od razu rzucają się w oczy.