Marzysz o tym by przejechać się szybkim, luksusowym autem, jak Ferrari czy Porsche? Teraz to może zdarzyć się naprawdę, a nie tylko na ekranie komputera - oferujemy przejażdżki super samochodami po specjalnie przygotowanych torach. Wiemy jednak, że sama jazda to nie wszystko, dlatego oferujemy całą gamę atrakcji na trasach przejazdu.

Tory są wyjątkowo urozmaicone jeżeli chodzi o warunki, w których się poruszamy. Nie chodzi tu tylko o ilość zakrętów, których pokonywanie powoduje przecież dreszczyk emocji, lecz również o różnorodność nawierzchni po której się poruszamy. Na torach, na których oferujemy przejażdżki super autami można sprawdzić się, na przykład, w kontrolowanym poślizgu.

Nasza Oferta 

Lista ofert jazdy super szybkimi autami na torach wyścigowych są bardzo szerokie, dzięki czemu bez problemu dobierzesz odpowiednią dla siebie propozycję. W zależności od pakietu otrzymasz możliwość przejażdżki za kierownicą super samochodu (wystarczy jedynie posiadanie prawa jazdy kategorii B) lub jako pasażer.

Jazdy super samochodami możliwe są na torach zlokalizowanych w całej Polsce - znajdziesz je zarówno we Wrocławiu, jak i w okolicach Gdańska, pod Lublinem, jak i Koszalinem, więc nie musisz już jechać przez całą Polskę! Zachęcamy do sprawdzenia naszego cennika - oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny na przejażdżki!