Go-off-road

Go Off-Road

BŁOTNISTA ZABAWA

Jeżeli chcielibyście sprawdzić swoje umiejętności oraz siłę i wytrzymałości czterokołowych tytanów jest to doskonały wybór. Na specjalnie przygotowanym torze przedrzecie się przez lasy, wąwozy oraz strome wzniesienia pokonując morze błota i naprawdę grząskie odcinki wyprawy. W tak ciężkich warunkach z pewnością przyda wam się wiedza z zakresu ostrej jazdy w terenie oraz nawigacji na podstawie map i roadbooków.

WSZYSTKO POD CZUJNYM OKIEM

Oczywiście nad całością imprezy czuwać będzie zespół naszych doświadczonych instruktorów, którzy zapoznają Was z fachową terminologią i techniką przetrwania na szlaku. Napęd na cztery koła, wyciągarka czy reduktor być może brzmią obco jednak w terenie wiedza zdobyta podczas szkolenia z pewnością Wam się przyda. Pokażemy również w jaki sposób pokonywać różne przeszkody samodzielnie oraz zespołowo, tak byście byli przygotowani na każdą ewentualność i czuli się pewnie na torze.

Nissan Patrol

NISSAN PATROL

Zaprojektowany dla wojska Patrol szybko zrobił furorę wśród cywilów od początku był to Samochód z najwyższej półki segmentu I określony mianem genialnego następcy legendarnego Willysa MB. Model ma wyjątkową historię sięgającą 1951 roku. Od momentu wzmocnienia konstrukcji w roku 1983 model znajduję się w ścisłej czołówce i wyznacza trendy w klasie SUV. Udoskonalenia wprowadzone w czwórce to tylny most wyposażony w stabilizator odłączany elektromechanicznie. Dane techniczne auta: prędkość max: 165 km/h; moc silnika: 170 KM; 0-100 km/h: 15,0 s; skrzynia biegów: 5-biegowa silnik: 3.0; masa: 2130 kg;

Lokalizacja: cała Polska Czas trwania: ok. 5h Ilość osób: 30 Hostessy: Tak
Transport: Tak Catering: Tak Nagrody: Tak Dj: Tak

OFERTA OBEJMUJE:

• przeprowadzenie Eventu wg. ustalonego harmonogramu
• wynajem toru wraz z zabezpieczeniem i obsługą
• wynajem wybranych samochodów sportowych wraz z instruktorami, serwisem i zapleczem technicznym
• koszta eksploatacyjne
• cattering (grill, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata)
• wręczenie zwycięzcom dyplomów, pucharów oraz ewentualnych nagród
• obsługa transportowa
• hostessy
• obsługa muzyczna

PROMOCJA EVENTU:

Jeżeli chcesz możemy również zająć się promocją Twojej imprezy oraz przygotowaniem materiałów pormujących event.


Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej