Go Drift

Go Drift

POZNAJ DRIFTING

Ta najmłodsza dyscyplina sportów motorowych z roku na rok zdobywa nowe rzesze fanów. Dzięki nam będą Państwo mieli możliwość spróbować własnych sił w starciu z maszyną do driftu. Nasi doświadczeni instruktorzy zapoznają was z tajnikami tego sportu i, podczas specjalnie przygotowanego programu, pozwolą poznać świat kontrolowanego poślizgu. Dla osób, które uwielbiają ryk silników, zapach palonej gumy i duże skoki w poziomie adrenaliny jest to doskonała impreza, podczas której nie sposób się nudzić. Choć wygląda to na łatwe i przyjemne slidowanie, jest to naprawdę ciężki i skomplikowany sport w którym bardzo ważny jest regularny trening i odpowiedni sprzęt. Zacznij swoją przygodę z driftingiem podczas Go Drift!

TOR JASTRZĄB RADOM

TOR JASTRZĄB

Mieści się w okolicach Radomia i zajmuje ponad 20 hektarów powierzchni. Jego przeznaczeniem od samego początku były tylko i wyłącznie potrzeby motoryzacyjne. Asfaltowo-szutrowa nawierzchnia świetnie nadaje się zarówno do jazdy sportowo-motocyklowej, jak i rajdowej. Jedno okrążenie ma długość 2400 m, a najwęższy fragment toru ma 10 m. Na nawierzchni można napotkać różne przeszkody w postaci automatycznego nawadniania i kurtyn wodnych, aby w pełni doskonalić techniki jazdy i poślizg kontrolowany.

BMW M3

BMW M3

Najbardziej agresywna odmiana BMW z pakietem M3 to stylistyczne dzieło sztuki. Pod maską kryje się potężna V8-emka, która generuje moc 286 KM co w rezultacie daje 90 koni na litr. Budowa perfekcyjnie przemyślana pod kątem aerodynamiki. Dyfuzor, układ wydechowy złożony z 4 końcówek – to wszystko przyczynia się do ostrego palenia gumy i czerpania jeszcze większej przyjemności z jazdy. Wystarczy trochę umiejętności i doświadczenia aby wycisnąć ostatnie soki z M3-ki i poczuć czym jest drift. Dane techniczne auta: prędkość max: 250 km/h; moc silnika: 286 KM; 0-100 km/h: 5,6 s; skrzynia biegów: 5-biegowa silnik: 3.2 R6; masa: 1460 kg

Lokalizacja: Tor Jastrząb k. Radomia
Czas trwania: ok. 5h Ilość osób: 30 Hostessy: Tak
Transport: Tak Catering: Tak Nagrody: Tak DJ: Tak

OFERTA OBEJMUJE:

• przeprowadzenie eventu według ustalonego harmonogramu
• wynajem toru wraz z zabezpieczeniem i obsługą
• wynajem wybranych samochodów sportowych wraz z instruktorami, serwisem i zapleczem technicznym
• koszta eksploatacyjne
• catering (grill, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata)
• wręczenie zwycięzcom dyplomów, pucharów oraz ewentualnych nagród
• obsługę transportową
• hostessy
• obsługę muzyczną

PROMOCJA EVENTU:

Jeżeli chcesz możemy również zająć się promocją Twojej imprezy oraz przygotowaniem materiałów promujących event.


Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej