Go Drift

Go Drift

POZNAJ DRIFTING

Ta najmłodsza dyscyplina sportów motorowych z roku na rok zdobywa nowe rzesze fanów. Dzięki nam będą Państwo mieli możliwość spróbować własnych sił w starciu z maszyną do driftu. Nasi doświadczeni instruktorzy zapoznają was z tajnikami tego sportu i podczas specjalnie przygotowanego programu pozwolą poznać świat kontrolowanego poślizgu. Dla osób, które uwielbiają ryk silników zapach palonej gumy i duże skoki w poziomie adrenaliny jest to doskonała impreza, podczas której nie sposób się nudzić. Choć wygląda to na łatwe i przyjemne slidowanie, jest to naprawdę ciężki i skomplikowany sport w którym bardzo ważny jest regularny trening i odpowiedni sprzęt. Zacznij swoją przygodę z driftingiem podczas Go Drift..

TOR JASTRZĄB RADOM

TOR JASTRZĄB

Ma swoje miejsce w okolicach Radomia i zajmuje ponad 20 hektarów powierzchni. Jego przeznaczeniem od samego początku były tylko i wyłącznie potrzeby motoryzacyjne. Nawierzchnia jest asfaltowo – szutrowa i świetnie nadaje się do jazdy sportowo – motocyklowej, jak i rajdowej. Jedno okrążenie ma długość 2500 m, a najwęższy fragment ma 10 m. Na nawierzchni można napotkać różne przeszkody w postaci automatycznego nawadniania i kurtyn wodnych aby w pełni doskonalić techniki jazdy jak i poślizg kontrolowany.

BMW M3

BMW M3

Najbardziej agresywna odmiana BMW z pakietem M3 to stylistyczne dzieło sztuki. Pod maską kryje się potężna V8-emka która generuje moc 286 KM co w rezultacie daje 90 koni na litr. Budowa perfekcyjnie przemyślana pod kątem aerodynamiki, dyfuzor, układ wydechowy złożony z 4 końcówek to wszystko przyczynia się do ostrego palenia gumy i czerpania jak największej przyjemności z jazdy. Wystarczy trochę umiejętności i doświadczenia aby wcisnąć ostatnie soki z M3-ki i poczuć co to jest drift. Dane techniczne auta: prędkość max: 250 km/h; moc silnika: 286 KM; 0-100 km/h: 5,6 sek; skrzynia biegów: 5-biegowa silnik: 3.2, R6; masa: 1460 kg

Lokalizajca: Tor Jastrząb k. Radomia
Czas trwania: ok. 5hIlość osób: 30Hostessy: Tak
Transport: TakCatering: TakNagrody: TakDj: Tak

OFERTA OBEJMUJE:

• przeprowadzenie Eventu wg. ustalonego harmonogramu
• wynajem toru wraz z zabezpieczeniem i obsługą
• wynajem wybranych samochodów sportowych wraz z instruktorami, serwisem i zapleczem technicznym
• koszta eksploatacyjne
• cattering (grill, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata)
• wręczenie zwycięzcom dyplomów, pucharów oraz ewentualnych nagród
• obsługa transportowa
• hostessy
• obsługa muzyczna

PROMOCJA EVENTU:

Jeżeli chcesz możemy również zająć się promocją Twojej imprezy oraz przygotowaniem materiałów pormujących event.