Tory wyścigowe w całej Polsce

Posiadamy dostęp do wielu torów rozlokowanych w całej Polsce, w dużej mierze są one dostosowane do organizacji imprez integracyjnych lub jazd indywidualnych. Każde takie wydarzenie to niezapomniane przeżycie, mnóstwo emocji i adrenalina dostarczana non stop. Jazdy indywidualne możesz wykupić w naszym serwisie go-racing.pl - biletem wstępu na taką przejażdżkę jest voucher jaki otrzymujesz podczas składania zamówienia. Eventy grupowe są planowane i organizowane indywidualnie, taka impreza wymaga wielu ustaleń ze strony klienta, dlatego też wycena jest indywidualna. Poznaj nasze przykładowe plany na imprezy grupowe lub zobacz jak wygląda event na jazdy indywidualne.

 • Tor Poznań

  nawierzchnia: asfalt
  długość: 4083 m
  szerokość: 12 m
  typ: tor wyścigowy

  zakręty: 14 (5 lewych, 9 prawych)
  odcinki proste: 11
  najdłuższa prosta: 560 m
  najkrótsza prosta: 60 m

  Tor wyścigowy w Poznaniu

  Największy w Polsce! Stare pasy lotniska Ławica były początkiem obecnego obiektu. Dzięki temu stał się on największym torem przeznaczonym do wyścigów w Polsce. Automobilklub Wielkopolski jest właścicielem całego kompleksu, na którym odbywają się krajowe jak i Europejskie wyścigi motocyklowe i samochodowe. Jest to miejsce stworzone dla każdego fana motoryzacji! Obiekt pełni kilka funkcji: możesz na nim szlifować umiejętności sportowej jazdy, odbyć spotkania biznesowe lub mile spędzić czas z kumplami.

  Tor w Poznaniu to prawdziwa mekka dla polskich fanów sportów motorowych i entuzjastów szybkiej jazdy. Tu każdy zakręt i każda prosta mają swoją historię, z reguły przebogatą! Tor ma ponad 4 kilometry długości, na których do pokonania jest aż 14 zakrętów (9 prawych, 5 lewych) o różnych stopniach trudności. W tym miejscu tworzy się historia polskiego i światowego sportu motorowego. Regularnie odbywają się tu prestiżowe zawody sportowe, takie jak Wyścigowy Puchar Polski, Kia Lotos Race czy Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe, a ponadto różnego rodzaju inne imprezy związane z motoryzacją. 

  Historia Toru w Poznaniu

  Jak to często bywa w przypadku torów wyścigowych, ten poznański powstał na bazie dawnych pasów startowych znajdującego się w pobliżu lotniska Ławica. Tor wybudowano pomiędzy rokiem 1975 a 1978, a początkowo służył jako tor motocyklowy, by kilka lat później stać się także torem kartingowym. Od lat, jest to najpopularniejszy tor w kraju.

  Poznański tor to nie tylko największa w Polsce arena tego typu, lecz także miejsce, które znają największe sławy sportu motorowego. Dość powiedzieć, że w jego projektowaniu uczestniczył sam Bernie Ecclestone, czyli prezydent Formuły 1, a jeździły po tym torze takie sławy jak Jackie Stewart, Michael Schumacher czy obecny mistrz świata Formuły 1, Lewis Hamilton.

  Prestiżowe imprezy

  Wyścigowy Puchar Polski
  Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

  Endurance
  Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe
  Kia Lotos Race

  Dodatkowym atrybutem podnoszącym atrakcyjność tego miejsca jest przejazd Roberta Kubicy kilku okrążeń swoim bolidem Renault R29 po Torze Poznań w rezultacie ustanawiając rekord toru 1:13,654.

  Nasza oferta w Poznaniu

  Chcesz pojeździć szybkim samochodem po prawdziwym torze wyścigowym? Z nami to zrobisz - nasza oferta zawiera przejażdzki super sportowymi autami, takimi jak Ferrari F430, dwie generacje Chevroleta Corvette (C6 i C7) czy też Dodge Viper'em i Lamborghini Gallardo. A wszystko to w niskich cenach - już od 249 złotych.

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze w Poznaniu

 • Tor kartingowy Poznań

  nawierzchnia: asfalt
  długość: 1300 m
  szerokość: 12 m

  zakręty: 18 (6 lewych, 12 prawych)
  najdłuższa prosta: 130 m
  typ: tor wyścigowy

  Największy w Polsce

  Stare pasy lotniska Ławica były początkiem obecnego obiektu. Dzięki temu stał się on największym torem przeznaczonym do wyścigów w Polsce. Automobilklub Wielkopolski jest właścicielem całego kompleksu, na którym odbywają się krajowe jak i Europejskie wyścigi motocyklowe i samochodowe. Jest to miejsce stworzone dla każdego fana motoryzacji! Obiekt pełni kilka funkcji: możesz na nim szlifować umiejętności sportowej jazdy, odbyć spotkania biznesowe lub mile spędzić czas z kumplami.

  Tor kartingowy w Poznaniu

  Do użytku naszych klientów oddajemy tor kartingowy o długości 1300 m. Szerokość toru wynosi 12 m. Podczas projektowania toru zadbano o zróżnicowane odcinki trasy, które mogą być sporym wyzwaniem, ale również okazją do przeżycia niesamowitych, niepowtarzalnych emocji. 18 ostrych zakrętów – 6 lewych i 12 prawych wraz z najdłuższą prostą – 130 m to doskonałe połączenie, gwarantujące zastrzyk adrenaliny nawet tym najbardziej doświadczonym kierowcom. Jeśli chcesz doświadczyć wrażeń na najwyższym poziomie, jazda na torze kartingowym w Poznaniu jest doskonałym pomysłem!

  Czy wiesz, że . . .

  Dodatkowym atrybutem podnoszącym atrakcyjność tego miejsca jest przejazd Roberta Kubicy kilku okrążeń swoim bolidem Renault R29 po Torze Poznań w rezultacie ustanawiając rekord toru 1:13,654.

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze kartingowym w Poznaniu

 • Tor Borsk

  nawierzchnia: beton / długość: 2300 m / szerokość: 30 m /typ: lotnisko

  Tor wyścigowy w Borsku

  Wszyscy fani jazdy super samochodami wiedzą, że jedynym miejscem w okolicach Gdańska, czy ogólnie Trójmiasta w którym mogą pojeździć jest tor w Borsku. To miejsce już kultowe wśród pomorskich maniaków szybkiej jazdy, a coraz większej popularności nabywa także wśród przyjezdnych, którzy nad Bałtykiem spędzają urlop.

  Obiekt w Borsku to płyta do wyścigów na terenie zamkniętego lotniska - dzięki temu, tor do jazdy indywidualnej ma aż 2,5 kilometra, co pozwoli na swobodne rozpędzenie się i niesamowitą adrenalinę przy prowadzeniu sportowego samochodu. Jazda autem z mocnym silnikiem po torze w Borsku to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu!

  Historia Toru Borsk

  Podobnie jak większość bliźniaczych obiektów na całym świecie, tak i tor w Borsku znajduje się na dawnym lotnisku wojskowym. Gwoli ścisłości, do tej pory czasem odbywają się tam różnego rodzaju szkolenia dla pilotów - nie obawiajcie się jednak, w trakcie Waszej wizyty raczej żaden samolot nie będzie się z Wami ścigał!

  Niewiele wiadomo o samej historii tego miejsca, Betonowa nawierzchnia o długości 2300 metrów to idealne miejsce zarówno do jazdy indywidualnej, jak i wyścigów. grupowych. Ciekawe trasy, trudne technicznie do pokonania, ogromna ilość szykan czy ostrych zakrętów sprawiają, że jazda autami sportowymi w Borsku będzie super zabawą. 

  Nasza oferta na torze Borsk

  Jeżeli masz ochotę na przejażdżkę szybkim samochodem sportowym na zamkniętym torze wyścigowym bez innych uczestników ruchu, nasza oferta będzie świetną propozycją dla Ciebie. Jazda drogim autem nie musi być droga, ponieważ oferujemy takie przejażdżki już od 249 złotych, a w tej cenie możesz pojeździć, na przykład Chevroletem Corvette czy Aston Martinem!

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze w Borsku

 • Tor MotoPark Ułęż

  nawierzchnia: asfalt
  długość: 2500m

  szerokość: 30 m
  typ: lotnisko

  Tor wyścigowy Moto Park Ułęż

  Tor Moto Park Uleż rzut

  Tor MotoPark w Ułężu to jedno z tych miejsc we wschodniej Polsce, gdzie zbierają się wszyscy prawdziwi miłośnicy sportów motorowych i gdzie odbywają się ważne imprezy ze świata motoryzacji. Szybkie auta, niezapomniane doznania, sportowe emocje - wszystko to w pakiecie naszej oferty. Żaden fan wysokich obrotów nie przejdzie obok takiej propozycji obojętnie! 

  Jazda po torze w Ułężu to doskonała propozycja dla każdego, kto lubi emocje za kierownicą. Tor idealnie nadaje się do wyścigów samochodowych oraz poprawienia umiejętności za kierownicą - to został do tego specjalnie przygotowany, między innymi przez montaż specjalnych płyt poślizgowych, które pozwolą na naukę kontrolowanego wejścia w zakręt.

  Historia toru

  Zanim w położonym na trasie Warszawa-Lublin Ułężu powstał tor wyścigowy, przez wiele lat znajdowało się tam lotnisko wojskowe. Dzięki temu uzyskana została wręcz perfekcyjnie płaska powierzchnia toru, co zdecydowanie sprzyja wyścigom samochodowym. Kilkanaście lat temu, lotnisko zostało zamienione na tor wyścigowy i od tamtego czasu stało się wręcz kultowym obiektem w tej części Polski.

  Ogromnym atutem ułęskiego toru jest bardzo duże zróżnicowanie trasy po której poruszają się zawodnicy. Nie ma tutaj nudnych prostych, lecz co chwilę są tu różnego rodzaju przeszkody czy zakręty, które pozwalają na sprawdzenie swoich umiejętności w rzeczywistej jeździe sportowej - tu dowiesz się, co to znaczy dynamiczne wejście w zakręt!

  Lokalizacja toru

  Jest to miejsce, które cieszy się dobrą sławą i pokaźną frekwencją. Tor mieści się na trasie Warszawa-Lublin i wielu miłośników sportów motorowych nie może przejechać obojętnie obok obiektu. Zaplecze konferencyjne i gastronomiczne zwiększają atrakcyjność kompleksu.

  Oferta Go-Racing na torze

  Wygląd toru MotoPark

  W naszej ofercie znajduje się mnóstwo propozycji dla wszystkich tych, którzy mają benzynę we krwi lub po prostu chcą spróbować swoich sił, prowadząc samochód na torze wyścigowym. Oferujemy przejażdżki zarówno superszybkimi autami sportowymi (w tym Audi R8V10, Chevrolet Corvette C6), jak również eleganckim autem Agenta 007, czyli Aston Martinem DB7. 

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze MotoPark Ułęż k. Warszawy

 • Tor Anderstorp (Szwecja)

  nawierzchnia: asfalt
  długość: 4025m

  typ: tor wyścigowy
  zakręty: 8 (3 lewych, 5 prawych)

  Tor wyścigowy Scandinawian Raceway

  Tor ma swoje miejsce w południowej części Szwecji tuż obok miejscowości Anderstorp w dzielnicy Jönköping. Tor powstał w 1968 roku i jeszcze w latach 70. rozsławili go kierowcy wyścigowi tacy jak Ronni Peterson i Gunnar Nilsson swoimi wybitnymi osiągnięciami. Perfekcyjnie przygotowana asfaltowa nawierzchnia ma długość 4025m i daje możliwość aby wycisnąć to co najlepsze z testowanych aut.

  Prestiżowe imprezy

  Grand Prix Szwecji Formuły 1 (1973 – 1978)
  Motocyklowe Grand Prix Szwecji (1981 – 1990)
  Mistrzostwa samochodów turystycznych WTCC – 2007

  Czy wiesz, że . . .

  Najdłuższa prosta toru nazywana jest Flight Straight, ponieważ w przeszłości służyła, jako pas startowy.

  Już teraz zamów voucher na jazdę po torze Anderstorp w Szwecji

 • Tor Nowe Miasto n. Pilicą

  nawierzchnia: płyty betonowe
  długość: 2400 m
  typ: tor wyścigowy

  Tor wyścigowy w Nowym Mieście n. Pilicą

  Tor położony jest w województwie mazowieckim na północno - zachodnich obrzeżach miasta Nowie Miasto nad Pilicą. Od stolicy dzieli go 80 kilometrów, około godziny drogi. Tor powstał na płycie powojskowego lotniska z lat 50. Płyty betonowe tworzą całą trasę o długości 2400 m.

  Imprezy i kursy

  W 2011 na torze w Nowym Mieście nad Pilicą odbyła się III eliminacja do zawodów Classic Auto Track Day. Drifting oraz szkoła bezpiecznej jazdy są dostępne na torze aby zwiększyć swoje doświadczenie i umiejętności jazdy.

  Czy wiesz, że . . .

  Klienci go-racing mają możliwość wjechania swoim autem na teren obiektu aby wycisnąć z niego ostanie soki na prostej lub poszaleć po szutrach, a także przetestowania w bezpiecznych warunkach możliwości supersamochodów, bolidów oraz samochodów sportowych.

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze w Nowym Mieście nad Pilicą k. Łodzi

 • Tor Jastrząb Radom

  nawierzchnia: asfalt
  długość: 2500m

  typ: tor wyścigowy
  powierzchnia obiektu: 21ha

  Tor wyścigowy Autodrom w Radomiu

  Tor Jastrząb mieści się w okolicach Radomia. Zyskał miano najnowocześniejszego obiektu szkoleniowo-treningowego w Polsce. Jest jedynym w kraju torem, który został zbudowany od zera. Posiada najwyższe standardy europejskie i spełnia wszystkie warunki dla ośrodków doskonalenia technik jazdy. Łączna powierzchnia obiektu wynosi 21 hektarów. Asfaltowo-szutrowy tor ma długość 3500 m i w najszerszym miejscu liczy 10m. Dzięki temu świetnie nadaję się do jazdy sportowej, jak i rajdowej. Automatyczny system nawadniania na płytach poślizgowych oraz kurtyny wodne doskonale sprawdzają się podczas doskonalenia technik jazdy.

  Mocne strony

  System nagłośnienia zewnętrznego
  Oświetlenia obiektu, możliwa jazda po zmroku
  Trybuny, mogące pomieścić kilka tysięcy widzów

  Czy wiesz, że . . .

  Kompleks istnieje dzięki wielkiej pasji do motoryzacji i chęci do szkolenia ludzi.

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze Jastrząb w Radomiu

 • Tor Kamień Śląski

  nawierzchnia: asfalt
  długość: 6000m

  typ: tor wyścigowy
  najszersze miejsce:60m

  Tor wyścigowy Motoprak Kamień Śląski

  Tor położony jest w odległości 24km od Opola, a jego podstawą jest dawna płyta lotniska. Łączna długość toru wynosi 6000m i jest to jeden z najnowszych obiektów w Polsce. Poza centralną trasą do szybkiej jazdy, mieści się tam tor off-road, quad i cross, drift arena oraz plac manewrowy. W niewielkiej odległości od toru znajduję się hotel wraz z salami konferencyjnymi. Nawierzchnia toru jest asfaltowo – szutrowa.

  Organizowane imprezy

  eventy sportowe
  imprezy masowe

  szkolenia z doskonalenia techniki jazdy
  spotkania integracyjne

  Czy wiesz, że . . .

  Najszerszy fragment toru ma długość 60m, a najwęższy 10m.

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze w Kamieniu Śląskim k. Opola

 • Tor Bednary

  Tor wyścigowy w Bednarach

  Tor Bednary położony jest w okolicach Poznania. Na płycie byłego lotniska utworzono nowoczesne centrum szkoleniowo-motoryzacyjne dla zawodowców jak i amatorów jazdy, które służy doskonaleniu jazdy w różnych warunkach. Poślizg, gwałtowne hamowanie, nagła zmiana warunków pogodowych to sytuacje jakie często spotykane są na drodze - warto wcześniej doświadczyć takich sytuacji aby w trakcie jazdy z innymi uczestnikami ruchu zachować opanowanie i spokój. Kolejnym atutem toru jest możliwość wykorzystania jego powierzchni do jazdy sportowymi samochodami w celach rozrywkowych. Na czas imprezy tor przyjmuje długość 2,5 km. Jeżeli chcesz przeżyć dużą dawkę emocji to zamów dziś voucher na jazdę super autem na torze Bednary. 

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze w Bednarach

 • Tor Motopark Toruń

  Tor wyścigowy w Toruniu

  Tor Toruń Jest kolejną propozycją lokalizacji Twojej imprezy. Możesz już dziś kupić voucher na jazdę na torze Toruń i testować nasze auta. Długość toru to 1000 m, szerokość - 12 m. Nawierzchnia asfaltowa z możliwością dołączenia odcinków szutrowych w sam raz nadaje się na doskonalenie technik jazdy. Do tego należy dodać 6 płyt poślizgowych. Nieopodal obiektu znajdują się inne atrakcje, które mogą pomóc w spędzeniu miłego weekendu - korty tenisowe, grill, restauracja.

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze Motopark Toruń

 • Tor Białystok

  nawierzchnia: asfalt
  długość: 1400 m 
  szerokość: 10 m
  typ: tor wyścigowy

  Tor wyścigowy w Białymstoku

  Nowoczesny tor w Białymstoku zastał idealnie dopasowany do infrastruktury otaczającego go terenu. Dzięki temu wyprofilowały się atrakcyjne zakręty oraz rondo o średnicy 12m. Na torze znajduje się odcinek specjalny ze wzniesieniem. Pełna asfaltowa nawierzchnia pozwala w pełni wykorzystać potencjał sportowych aut. Na torze mamy do dyspozycji kilka tras. Dzięki temu można znacznie wydłużyć całkowity przejazd. Dane techniczne toru to ok. 1400m długości i 10m szerokości. Innowacyjność toru jest na wysokim poziomie. Bariery energochłonne, nasypy ziemne oraz trybuny dla widowni są zwieńczeniem całość. Zaplecze medyczne, profesjonalny monitoring, a co najważniejsze posiada urządzenie umożliwiające profesjonalny pomiar czasów. Cały obiekt jest ogrodzony i precyzyjnie oświetlony. 

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze w Białymstoku

 • Tor Silesia Ring karting - Kamień Śląski

  Nawierzchnia: beton
  Długość toru: 1500 m
  typ: tor wyścigowy
  Szerokość: 12-15m
  Zakręty: 7 (5 w prawo, 2 w lewo)
  Najdłuższa prosta: 600 m

  Tor kartingowy w Kamieniu Śląskim

  Tor kartingowy w Kamieniu Śląskim jest częścią toru wyścigowego Silesia Ring, zbudowanego w 2016 roku na terenie lotniska. Trasa toru kartingowego wyznaczana jest w zależności od warunków bezpieczeństwa i możliwości wykonywania przejazdów i obejmuje jedną z dwóch małych pętli głównego toru wyścigowego. Nitka o długości 1,5 km to prawdziwa gratka dla fanów technicznej jazdy. Zróżnicowane odcinki trasy z 7 zakrętami i najdłuższą prostą liczącą 600 m długości zapewniają uczestnikom potężny zastrzyk adrenaliny i niezapomniane wrażenia.

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze kartingowym w Kamieniu Śląskim

 • Tor Silesia Ring główny - Kamień Śląski

  nawierzchnia: beton
  długość: 3600 m
  szerokość: 12-15m

  zakręty: 15 (9 prawych, 6 lewych)
  najdłuższa prosta: 600 m
  typ: tor wyścigowy

  Tor Silesia Ring Główny

  Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim to profesjonalny obiekt, zlokalizowany ok. 30 km od Opola i ok. 8 km od autostrady A4. Toru liczy 3,6 km długości i zabezpieczony jest barierami energochłonnymi oraz pułapkami żwirowymi, dzięki czemu pozwala poczuć przyjemność szybkiej jazdy w bezpiecznych warunkach. W pobliżu toru wyścigowego w Kamieniu Śląskim znajdują się również tor do jazdy off road oraz quad cross.

  Historia toru

  Tor Silesia Ring jest jednym z nowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce i pierwszym profesjonalnym torem wyścigowym na Opolszczyźnie. Zbudowany został w 2016 roku na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim k. Opola. Obiekt powstał głównie z myślą o celach szkoleniowych i doskonaleniu technik jazdy, ale organizowane są na nim również różnego rodzaju imprezy masowe, wydarzenia sportowe, pikniki oraz eventy motoryzacyjne.

  Nasza oferta

  Tor wyścigowy w Kamieniu Śląskim to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników motoryzacyjnych emocji. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi autami takimi jak Ferrari, Lamborghini czy Nissan GT-R.

  Już teraz zamów voucher na jazdę jednym z super samochodów po torze Silesia Ring Główny w Kamieniu Śląskim